EnglishLatviskiРусский
Par kompāniju
JURIDISKIE PAKALPOJUMI
UZŅĒMUMU JURIDISKA APKALPOŠANA
PARĀDU PIEDZIŅA - Inkaso
MAKSĀTNESPĒJAS PROCESS
Kontakti
Par kompāniju

Mūsu darbības prioritātes  ir nodrošināt augstākajiem profesionāliem standartiem atbilstošu kvalitatīvu klientu apkalpošanu, aizsargāt klientu intereses un nodrošināt individuālu pieeju pakalpojumu sniegšanas procesā katram mūsu klientam.

Mūsu darbības princips ir augsta atbildība, operativitāte, efektivitāte, konfidencialitāte, precizitāte un savlaicīgums. Mūsu kompānijas sniegtie pakalpojumi ir stingrā saskaņā ar LR likumdošanu.

Mūsu kompānijas klientu lokā ir gan korporatīvie klienti, gan privātpersonas, kuri apstiprina RIDA COMPANY augsto kvalifikāciju un panākumus nosprausto mērķu sasniegšanā. Mūsu juridiskā biroja speciālistu pieeja sadarbībai ir balstīta uz profesionālisma un augstas atbildības pozīcijām.

 

Juridiskie pakalpojumi 

Jebkurš mūsu klients varēs saņemt juridiskos pakalpojumus, palīdzību  un informāciju neatkarīgi no dzīves vietas un objekta ģeogrāfiskā izvietojuma Latvijas teritorijā un ārpus tas.

 

Parādu piedziņa - Inkaso

Patreizēja ekonomiska situācijā saasinās problēmas, kas saistītas ar maksājumu savlaicīgu veikšanu un kā rezultāts – vieni no aktuālākajiem jautājumiem kļuva tādi kā: ”Kā šādos apstākļos atgūt savu naudu, izmantojot normatīvajos aktos paredzētās tiesības? Kā samazināt parāda atgūšanas procesa izdevumus un panākt, lai process sasniegtu savu mērķi?”

RIDA COMPANY realizētais parādu piedziņas process ļauj savlaicīgi konstatēt parādnieka problēmas vai pretlikumīgu rīcību un attiecīgi reaģēt. Uzkrāta pieredze ļauj mums atrast pareizo risinājumu jebkuras sarežģītības pakāpes lietai un sekmīgi to novest no sākuma līdz beigām.

 

Pakalpojumi uzņēmumiem

Juridiskais nodrošinājums uzņēmuma darbībām visās tiesību jomās, kas nepieciešams uzņēmējdarbībā, lai izvairītos no nepareizo lēmumu pieņemšanas, tādejādi samazinot finanšu risku un komercrisku, un palīdzot atrisināt problēmas. Mūsu uzdevums - veicināt mūsu klientu attīstību un juridisko aizsardzību.

 

 

Mūsu darbības pamatā ir kompetence un konfidencialitāte.

Risinām lietas jebkurā sarežģītības pakāpē.